Workout munkatárs

 Az MFB Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság bankcsoporti társaságához tartozó Hiventures Kockázati Tőkealap-kezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság, mely a saját és európai uniós forrásból rendelkezésre álló keret révén Közép-Európa egyik legnagyobb tőkebefektető társasága

Workout munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

 Feladatok:

  •  A workout portfólióba tartozó céltársaságok vonatkozásában a szerződések nyilvántartása, céginformációk rendszeres gyűjtése, céltársaságokat érintő cégbírósági változásbejegyzések figyelése,
  • Döntéshozó testületi ülésekre előkészítő anyagok összeállítása, elkészítése, javaslatok megtétele,
  • Eljárás alatt álló társaságok követeléseinek kezelésében történő közreműködés,
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, hitelezőkkel, könyvelőkkel, illetve a társaságokkal,
  • Nyilvántartások, kimutatások, adatszolgáltatások készítése, eljáráshoz kapcsolódó teljeskörű adminisztrációs feladatok elvégzése,
  • Eseti adatszolgáltatások kezelése és eseti jelentéskészítés,
  • Aktív részvétel workout rendszerek kialakításában, szabályzatok előkészítésében,
  • A rendszeres és eseti monitoring jelentések, értékelések készítése és véleményezése,

Elvárások:

  • Végelszámolási/felszámolási területen szerzett 2-5 év releváns tapasztalat,
  • Monitoring és riporting tevékenységéhez kötődő tapasztalat,
  • Felsőfokú végzettség (gazdasági/jogi előny)
  • Alapvető cégjogi ismeretek,
  • Számviteli ismeretek és pénzügyi modellek értelmezésének képessége,
  • Jó kommunikációs és elemzőkészség,
  • Analitikus gondolkodás és rendszerszemlélet,

  • Saját portfólió önálló kezelése szenior munkatársak támogatásával
  • Szakmai kiteljesedésre való lehetőség,
  • Részvétel egy dinamikusan fejlődő szervezet életében,
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, lelkes közösség, összetartó csapat

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, a jelentkezes@hiventures.hu e-mail címre küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a bérigény megjelölésével.