Workout gyakornok

Feladatok:

  • Opten Automatikus Partnerfigyelő üzenetek figyelése, jelzések készítése társterületek számára,
  • Adatszolgáltatásokkal, minősítéssel kapcsolatos feladatok előkészítése,
  • Kiküldendő értesítések, felszólítások előkészítése (minták alapján),
  • A beérkezett dokumentumok (e-mail, scan) elmentése a mapparendszerbe,
  • Workout kollégák minden napi munkájának támogatása

Elvárások:

  • Aktív hallgatói jogviszony,
  • Minimum 25 óra/hét, (preferáltan minden napos munkavégzés)
  • Számviteli, pénzügyi és/vagy közgazdasági ismeretek,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Stressztűrő készség,
  • Analitikus készség,
  • Multitasking képesség,
  • Pontosság, precizitás,

  • Nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség,
  • Változatos szakmai kihívást jelentő feladatok,
  • Fiatalos, innovatív csapat,
  • Inspiráló szakmai közösség és légkör.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, a jelentkezes@hiventures.hu e-mail címre küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a bérigény megjelölésével.