Vállalati befektetési gyakornok

Ha szeretnél értékes szakmai tapasztalatot szerezni befektetési területen,érdekelnek a közép és nagyvállalatok,szeretnél egy fiatalos és jó hangulatú csapat része lenni, akkor itt a helyed, a Hiventures InvestPRO csapatában!

Feladatok:

  • Befektetési menedzserek napi munkájának támogatása, elemzések és döntés előkészítő anyagok készítésével
  • Prezentációk és vezetői összefoglaló készítése (excel és ppt.)
  • Egyéb szakmai és adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Aktív hallgatói jogviszony, gazdasági – preferáltan pénzügyi – szakon
  • Heti 25-30 óra munkavégzés
  • Energikus, proaktív és nyitott hozzáállás
  • Jó kommunikációs és kapcsolat teremtő készség,
  • Pontosság, precizitás.

  • Nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség,
  • Változatos szakmai kihívást jelentő feladatok,
  • Fiatalos, innovatív csapat,
  • Inspiráló szakmai közösség és légkör.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, a jelentkezes@hiventures.hu e-mail címre küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a bérigény megjelölésével.