Junior Befektetési menedzser - Vállalati terület

Junior befektetési Menedzser - Vállalati Befektetési Igazgatóság

Az MFB Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság bankcsoporti társaságához tartozó Hiventures Kockázati Tőkealap-kezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság, mely a saját és európai uniós forrásból rendelkezésre álló keret révén Közép-Európa egyik legnagyobb tőkebefektető társasága

Junior befektetési menedzsert keres a Vállalati Befektetési Igazgatóság az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Befektetési menedzserek napi munkájának támogatása, elemzések és döntés előkészítő anyagok készítésével
  • Tárgyalásokon való részvétel a befektető partnerekkel, céltársaságokkal
  • Befektetési döntések és befektetések előkészítése és menedzsmentje
  • Hiventures képviselete szakmai rendezvényeken és konferenciákon
  • Stratégiai partnerségek kialakítása és fenntartás

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (preferáltan gazdasági, pénzügyi)
  • Energikus, proaktív és nyitott hozzáállás
  • Készségszintű projektmenedzsment tudás
  • Jó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés, rendszer-, folyamat- és kontrollszemlélet
  • Jó kommunikációs képesség (szóban és írásban egyaránt)

Előnyt jelent:

  • Vállalati elemzésben, vállalati értékelésben szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi mutatók gyakorlati ismerete és ezek elemzésében szerzett tapasztalat
  • Vállalkozások működésében/működtetésében szerzett tapasztalat

  • Lehetőség nagyfokú önállóságra, fejlődés felelősségteljes szakmai feladatok mentén
  • Változatos szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, dinamikus és szuper csapat
  • Inspiráló szakmai közösség és légkör
  • Kiemelkedő cafeteria juttatások

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, a jelentkezes@hiventures.hu e-mail címre küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a bérigény megjelölésével.