IT gyakornok

Ha szeretnél tapasztalatot szerezni egy fiatalos, dinamikusan fejlődő vállalat gazdasági osztályán, erősséged a pontosság és a precizitás, szívesen tanulnál új dolgokat és nyitott vagy arra, hogy több területet is megismerj, akkor itt a helyed!

Jelentkezz gyakornoknak a Hiventures gazdasági osztályára!

Feladatok:

  • Meglévő ügyviteli rendszerben adattisztítás, adatok egyeztetése
  • Adatrögzítés ügyviteli rendszerben
  • Ügyviteli folyamatok rögzítése teszt rendszerben
  • Új munkavállalók IT eszközeinek előkészítésében támogatás (image másolás, adminisztráció, IT eszközök előkészítése)

Elvárások:

  • Folyamatban lévő tanulmányok preferáltan gazdasági területen
  • Heti 20 óra munkavégzés
  • Pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavállalás
  • Önálló munkavégzés, jó munkaszervezési és priorizálási képességek
  • Jó kommunikációs készség
  • IT tudás előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • Betekintést kaphatsz egy magyar kockázati tőkebefektető mindennapjaiba
  • Fiatalos, dinamikus, jó hangulatú csapat része lehetsz
  • Nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, a jelentkezes@hiventures.hu e-mail címre küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a bérigény megjelölésével.