Digitális Marketing Menedzser

Az MFB Csoporthoz tartozó Hiventures Zártkörűen Működő Részvénytársaság, amely hazai startupok, valamint kis-, közép- és nagyvállalatok számára nyújt tőkefinanszírozást beruházásokhoz, innovációhoz, versenyképességük növeléséhez,

Digitális Marketing Menedzser kollégát keres az alábbi feltételekkel:

Inspiráló marketing csapatunkba keresünk kollégát, aki a digitális tér kommunikációs lehetőségeit kihasználva velünk együtt építi a Hiventures brandet és támogatja a befektetési területeket a minél erősebb portfólióállomány kialakításában.

A munkakörben felmerülő feladatok:

  • A Társaság külső és belső digitális kommunikációs, valamint marketing tevékenységének aktív támogatása és tudatos építése az éves marketing stratégiába illeszkedően
  • Weboldalhoz és kapcsolódó landing oldalakhoz kötődő projektfeladatok menedzselése a külső partnerekkel és a belső területekkel együttműködve, azok tartalmi szerkesztése, arculatának folyamatos frissítése
  • Az éves marketing stratégiát, brand- és pipeline építést támogató online, közösségi média aktivitások tervezése, kivitelezése a kitűzött KPI-ok elérése érdekében
  • Organikus és fizetett kampányok tervezése éves és projektszinten egyaránt, külső beszállítóval együttműködve
  • A digitális platformokhoz tartozó tartalommenedzsment koordinálása, rendszeres minőségi, informatív, edukatív szakmai tartalomgenerálás (weboldal, Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram)
  • Blog, videós, podcast, influencer tartalomstratégia összeállítása, koordinálása
  • Kapcsolattartás az online marketing beszállítókkal, projekt- és kampánybriefek írása, hirdetések, SEO, PPC és grafikai aktivitások tervezése, ütemezése, nyomonkövetése
  • Részvétel a szervezet belső kommunikációjának menedzselésében
  • Társasági szintű online marketing riportok előkészítése, mérési folyamatok nyomon követése

A munkakör betöltésének képzettségi feltételei:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 2-3 éves digitális marketing menedzseri tapasztalat
  • Erős digitális kompetenciák
  • Aktív, középfokú angol nyelvismeret
  • Kreativitás, out-of-box gondolkodás
  • Felelős munkavégzés, terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó készség, asszertív kommunikáció
  • Nyitottság a startup és a vállalati ökoszisztéma felé
  • Vállalatfinanszírozási, pénzügyi területen szerzett kommunikációs tapasztalat előny

  • Nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség
  • Változatos szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag, kiemelkedő cafeteria juttatások
  • Budai, kitűnő megközelíthetőségű iroda
  • Fiatalos, innovatív csapat
  • Inspiráló szakmai közösség és légkör

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, a jelentkezes@hiventures.hu e-mail címre küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a bérigény megjelölésével.