Brand és PR menedzser

A Magyar Fejlesztési Bank Csoporthoz tartozó Hiventures Kockázati Tőkealap-kezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság, amely hazai startupok, valamint kis-, közép- és nagyvállalatok számára nyújt tőkebefektetést beruházásokhoz, innovációhoz, versenyképességük növeléséhez,

Brand és PR marketing menedzser kollégát keres az alábbi feltételekkel:

Marketing igazgatóságunk keresi legújabb tagját egy olyan medior szakember személyében, aki a Hiventures egészének arculat és márka menedzsmentjével, valamint a startup és vállalati üzletágak sikerességének PR oldali támogatásával foglalkozik.

A munkakörben felmerült feladatok:

  • Aktív támogatója mind a társasági, mind a befektetési területekhez kapcsolódó marketing és kommunikációs stratégia kidolgozásának, kivitelezésének
  • Arculat és márka menedzsment, így a vállalati szintű, illetve az üzletágakhoz tartozó vizuális megjelenés kialakítása, felügyelése
  • Termékhez/szolgáltatáshoz kapcsolódó márka stratégiák tervezése, kivitelezése, aktív részvétel a Társaság és a termékek/szolgáltatások népszerűsítését, láthatóságát lehetővé tevő kreatív kampányokban
  • Offline és digitális marketing anyagok tervezésének és leszállításának menedzselése, grafikai munkák elosztásának irányítása, koordinációs teendők a Társaságon belüli kapcsolódó területekkel, illetve külső szereplőkkel (kreatív ügynökség, nyomda, grafikus, stakeholderek, szakmai szervezetek stb.)
  • A Társaság portfoliócégeinek brand oldali támogatása a Társaság Co-branding szabályzata alapján
  • Aktív részvétel a PR, sajtó és média kapcsolatok szervezésében és ápolásában, koordinációs feladatok ellátása a Társaságon belül, illetve külső szereplőkhöz kapcsolódóan (média, PR ügynökség, szakmai szervezetek, partnercégek stb.), a dedikált PR kollégával együttműködésben
  • Sajtóközlemények előkészítésében, interjúk szervezésében való részvétel, a Társaság proaktív médiajelenlétének és minőségi, informatív, edukatív szakmai tartalomstratégiájának aktív támogatása
  • Részvétel a szervezet belső kommunikációjának menedzselésében, az információáramlás segítése csoport és vezető szinten egyaránt
  • Marketing és kommunikációs riportok előkészítése, mérési folyamatok nyomon követése

Elvárások

Szakmai kompetenciák:

  • Minimum 2 év marketing és kommunikáció terén szerzett szakmai ismeret - B2B és/vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat nagy előny
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Felhasználói számítógépes ismeretek
  • Aktív, minimum középfokú angol nyelvismeret, felsőfok előny

Soft skill kompetenciák:

  • Kreativitás, out-of-box gondolkodás
  • Felelős munkavégzés
  • Nyitottság az innovatív és a hagyományos vállalati szektor felé
  • Jó problémamegoldó készség, asszertív kommunikáció
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

  • Nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség
  • Változatos szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Budai, kitűnő megközelíthetőségű iroda
  • Fiatalos, innovatív csapat
  • Inspiráló szakmai közösség és légkör
  • Kiemelkedő cafeteria juttatások

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, a jelentkezes@hiventures.hu e-mail címre küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a bérigény megjelölésével.