Titkárságvezető, Felsővezetői asszisztens

A Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság bankcsoporti társaságához tartozó Hiventures Kockázati Tőkealap-kezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság, mely a saját és európai uniós forrásból rendelkezésre álló keret révén Közép-Európa egyik legnagyobb tőkebefektető társasága  Felsővezetői asszisztenst keres az alábbi feltételekkel:

Főbb feladatok

  • Vezérigazgató munkájának támogatása:
    • Vezető naptárának koordinálása, megbeszélések szervezése és előkészítése
    • Vezető levelezésének kezelése
  • Titkársággal kapcsolatos teendők koordinálása (irattár, recepció)
  • Döntés előkészítő anyagok, prezentációk és kimutatások készítése
  • Aktív részvétel az ügyvezetés napi munkájában, értekezleteken jegyzőkönyv készítése és utókövetése
  • Vendégek fogadása, vendéglátás
  • Egyéb adminisztratív és koordinációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat (felsővezetői és csoportvezetői asszisztencia)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Kiemelkedő munkaszervezési és priorizálási képesség
  • Fiatalos, lendületes, rugalmas személyiség

  • Nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag, kiemelkedő cafeteria juttatások
  • Fiatalos csapat
  • Inspiráló szakmai közösség és légkör
  • Budai, kitűnő megközelíthetőségű iroda

Jelentkezéseket a jelentkezes@hiventures.hu e-mail címre várjuk.