Titkársági munkatárs

A Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság bankcsoporti társaságához tartozó Hiventures Kockázati Tőkealap-kezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság, mely a saját és európai uniós forrásból rendelkezésre álló keret révén Közép-Európa egyik legnagyobb tőkebefektető társasága Titkársági munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Főbb feladatok

Iratkezelés (iktatással foglalkozó munkatárs napi munkájának támogatása, iktatási, scannelési és lefűzési feladatok elvégzésével)

Titkárságvezető munkájának támogatása, távollétében helyettesítése

  • Vezérigazgató naptárának kezelése, megbeszélések szervezése, vezetők naptárának kezelése, vendégek fogadása
  • Döntés előkészítő anyagok, prezentációk és kimutatások készítése
  • Egyéb adminisztrációs és szervezési feladatok

Recepciós kolleganő eseti jellegű helyettesítése (vendégek fogadása, recepció menedzselése)

Elvárások:

  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat (felsővezetői és csoportvezetői asszisztencia)
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Hatékony munkaszervezés és rugalmasság
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Nyitott, lendületes személyiség

  • Változatos feladatok (adminisztrációs és szervezetési feladatok változatos keveréke)
  • Versenyképes juttatási csomag, kiemelkedő cafeteria juttatások
  • Fiatalos csapat
  • Inspiráló szakmai közösség és légkör
  • Budai, kitűnő megközelíthetőségű iroda

Jelentkezéseket a jelentkezes@hiventures.hu e-mail címre várjuk.