Titkárság gyakornok

A Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság bankcsoporti társaságához tartozó Hiventures Kockázati Tőkealap-kezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság, mely a saját és európai uniós forrásból rendelkezésre álló keret révén Közép-Európa egyik legnagyobb tőkebefektető társasága Titkárság gyakornokot keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • elsősorban az iktatási feladatokban való részvétel, az AdActa program teljeskörű elsajátítása
  • postázás, futárküldemények intézése
  • titkársági adminisztrációban való részvétel (meetingek szervezése, anyagok bekérése, társterületekkel kommunikáció, irodaszer rendelés, stb.)
  • egyéb adminisztratív napi feladatok ad-hoc jelleggel
  • Szabadság, betegség esetén recepción való besegítés

Elvárások:

  • aktív hallgatói jogviszony
  • napi 6 óra vállalás, minimum 30 óra/ hét
  • adminisztratív tapasztalat
  • hosszútávú elköteleződés
  • proaktív, pontos, precíz munkavégzés
  • rugalmasság

  • Nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség
  • Változatos szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Fiatalos, innovatív csapat
  • Inspiráló szakmai közösség és légkör

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, a jelentkezes@hiventures.hue-mail címre küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a bérigény megjelölésével.