Szenior stratégiai szakértő

Az MFB Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság bankcsoporti társaságához tartozó Hiventures Kockázati Tőkealap-kezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság, mely a saját és európai uniós forrásból rendelkezésre álló keret révén Közép-Európa egyik legnagyobb tőkebefektető társasága Szenior stratégiai szakértő munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

A Kabinet igazgatóság közvetlenül támogatja a felső vezetőket, a stratégiai projektek menedzsmentjével, valamint a nagyobb (belső) folyamatfejlesztési projektek összefogásával.

Ebbe a csapatba keressük új munkatársunkat, aki többek között önállóan menedzselne komplexebb projekteket folyamatfejlesztési, vagy akár termékfejlesztési, üzletfejlesztési területen, valamint részt venne a társaság és a vezetés külső-belső képviseletében. Feladati közé tartozna döntéselőkészítő és egyéb szakértői anyagok készítése a felsővezetés számára.

Feladatok

Döntéselőkészítő anyagok, prezentációk készítése

  • Felső vezetés és menedzsment számára elemzések, döntéselőkészítő anyagok és prezentációk készítése (külső és belső felhasználásra)
  • Üzleti modellezés
  • Stratégiai koncepcionális anyagok készítése

Projekt menedzsment

  • Kabinet igazgatóság stratégiai projektjeinek önálló menedzselése (üzleti projektek és belső folyamat fejlesztési projektek egyaránt)

Társaság képviseletével kapcsolatos feladatok:

  • Szakmai kapcsolattartás felügyelő szervekkel, hatóságokkal, külső és belső stakholderekkel
  • A társaság képviselete szakmai fórumokon
  • Kapcsolattartás tulajdonossal és felügyelő bizottsággal, valamint hatóságokkal

Elvárások

Tanulmányok

  • felsőfokú végzettség közgazdasági területen (preferáltan pénzügyi / számviteli terület)

Technikai kompetenciák

  • Magas szintű MS Office felhasználói tudás
  • Kockázati és magántőke alapok működésének ismerete
  • Alapvető befektetési és cégjogi ismeretek
  • Technológiai trendek követése
  • Aktív közép/felsőfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Projektmenedzsment tapasztalat

    Előnyt jelent:

  • Az inkubációs/start-up ökoszisztéma követése
  • Európai Uniós források kezelésében szerzett tapasztalat

Soft kompetenciák

  • Strukturált gondolkodás, jó átlátó és elemző képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés, fókusz a részletek iránt
  • Kiváló tárgyalási, kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Dinamizmus, pozitív szemlélet és attitűd
  • Proaktivitás, kezdeményezőkészség
  • Terhelhetőség

Mit ajánlunk

  • Közvetlen a felső vezetőkkel és a menedzsmenttel kapcsolatban lévő munkakör, mely rálát a stratégiai projektekre és szinte a társaság teljes működésére
  • Remek tanulási, fejlődési lehetőség egy támogató környezetben
  • Dinamikus, fiatalos környezet és összetartó csapat
  • Széleskörű tapasztalatszerzés a kockázati tőkealap szektor működéséről
  • Versenyképes juttatási csomag, kiemelkedően magas cafeteriával

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, a jelentkezes@hiventures.hue-mail címre küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a bérigény megjelölésével.