Szenior kockázatkezelő

Az MFB Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság bankcsoporti társaságához tartozó Hiventures Kockázati Tőkealap-kezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság, mely a saját és európai uniós forrásból rendelkezésre álló keret révén Közép-Európa egyik legnagyobb tőkebefektető társasága Szenior kockázatkezelő munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • részvétel kockázati elemzések elkészítésében, döntés-előkészítési javaslatok összeállításában,
  • új termékek/módszertanok kidolgozásának és fejlesztésének támogatása,
  • részvétel az ügyfélkockázatok kezelését biztosító ügyfélminősítési és monitoring rendszer fejlesztésében, üzemeltetésében,
  • a kockázatkezelési tevékenység támogatása, elemzői feladatok ellátása, részvétel a döntéseket befolyásoló adatok, tények, körülmények ellenőrzésében
  • befektetési és döntés-előkészítő anyagok, dokumentumok elemzése senior kolléga támogatásával

Elvárások

Tanulmányok

  • felsőfokú végzettség
  • min. 5 év releváns tapasztalat
  • aktív legalább középfokú angol nyelvismeret (szóban és írásban)
  • magas szintű MS Office gyakorlat
  • precíz, fegyelmezett és proaktív munkavégzés a határidők betartásával
  • felelősségteljes önálló munkavégzés, jó kommunikációs és vélemény alkotó készség
  • csapatmunkára való képesség, rugalmas gondolkodás, strukturált látásmód,
  • technológiai trendek követése
  • előnyt jelent kockázati tőkebefektetések elemzésében, végrehajtásában szerzett tapasztalat, alapvető befektetési és cégjogi ismeretek
  • számviteli ismeretek

Viselkedési kompetenciák

  • nagyfokú segítőkészség,
  • analitikus készség, precizitás
  • rugalmasság, terhelhetőség és stressztűrő készség, proaktivitás
  • multitasking képesség, dinamizmus,
  • pozitív szemlélet és attitűd
  • kiváló tárgyalási, kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • dinamizmus, pozitív szemlélet és attitűd
  • magas érzelmi intelligencia
  • gyors tanulási készség

Mit ajánlunk

  • nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség,
  • változatos szakmai kihívást jelentő feladatok,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • fiatalos csapat,
  • inspiráló szakmai közösség és légkör,
  • kiemelkedő cafeteria juttatások,
  • budai, kitűnő megközelíthetőségű iroda

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, a jelentkezes@hiventures.hue-mail címre küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a bérigény megjelölésével.