PR és Kommunikációs Menedzser

A Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság bankcsoporti társaságához tartozó Hiventures Kockázati Tőkealap-kezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság, mely a saját és európai uniós forrásból rendelkezésre álló keret révén Közép-Európa egyik legnagyobb tőkebefektető társasága PR és Kommunikációs Menedzser kollégát keres az alábbi feltételekkel:

A munkakör betöltésének képzettségi feltételei:

  • Iskolai végzettség: felsőfokú szakirányú végzettség
  • Számítógépes ismeret: felhasználói számítógépes ismeretek
  • Egyéb:
    • kreativitás, out-of-box gondolkodás
    • felelős munkavégzés, terhelhetőség
    • nyitottság az innovációs és startup ökoszisztéma felé
    • tőkebefektetés, tőkelap-kezelés terén szerzett 1-2 éves kommunikációs tapasztalat nagy előny!
    • jó problémamegoldó készség, asszertív kommunikáció
    • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
    • aktív, felsőfokú angol nyelvismeret

A munkakörben felmerülő feladatok:

  • Felelős a Társaság külső PR és belső kommunikációs, valamint marketing tevékenységéért
  • Aktív támogatója mind a társasági, mind a befektetési területekhez kapcsolódó marketing és kommunikációs stratégia kidolgozásának, kivitelezésének
  • Kommunikációs és PR kampányok tervezése, teljes körű menedzselése
  • Aktív részvétel a PR, sajtó és média kapcsolatok szervezésében és ápolásában, koordinációs feladatok ellátása a kapcsolódó területekkel a Társaságon belül, illetve külső szereplőkkel (pl: média, ügynökségek, szakmai szervezetek, stb.)
  • Interjú szervezés a menedzsmentnek, média aktivitás támogatása, sajtójelenlét minőségi generálása, mind oragnikusan, mind fizetetten, sajtóközlemények fogalmazása, médiafigyelés összetétele
  • A szervezet belső kommunikációjának teljes menedzselése, információáramlás segítése csoport és vezető szinten egyaránt
  • A Marketing és Kommunikációs igazgatóságához tartozó önálló kommunikációs projektek tervezése, teljeskörű kivitelezése, nyomon követése
  • A Társaság portfolió cégeinek teljeskörű kommunikáció oldali támogatása a Társaság Co-branding szabályzata alapján
  • Társaság szintű kommunikációs riportok előkészítése, mérési folyamatok nyomon követése
  • Aktív részvétel a tartalomstratégia tervezésében, minőségi, informatív, edukatív szakmai tartalomgenerálás az összes kommunikációs felületre, szöveggondozás (pl: weboldal, sajtóközlemény, edm) és tartalomkövetés az összes saját kommunikációs platformon
  • Kreatív szövegírás hazai és régiós B2B kommunikációs kampányokban.

  • Nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség
  • Változatos szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Budai, kitűnő megközelíthetőségű iroda
  • Fiatalos, innovatív csapat
  • Inspiráló szakmai közösség és légkör
  • Kiemelkedő cafeteria juttatások

Jelentkezéseket a jelentkezes@hiventures.hu e-mail címre várjuk.