Kockázatkezelési munkatárs

A Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság bankcsoporti társaságához tartozó Hiventures Kockázati Tőkealap-kezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság, mely a saját és európai uniós forrásból rendelkezésre álló keret révén Közép-Európa egyik legnagyobb tőkebefektető társasága Kockázatkezelési munkatárs kollégát keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Részvétel kockázati elemzések elkészítésében, döntés-előkészítési javaslatok összeállításában,
  • Új termékek/módszertanok kidolgozásának és fejlesztésének támogatása,
  • Részvétel az ügyfélkockázatok kezelését biztosító ügyfélminősítési és monitoring rendszer fejlesztésében, üzemeltetésében,
  • A kockázatkezelési tevékenység támogatása, elemzői feladatok ellátása, részvétel a döntéseket befolyásoló adatok, tények, körülmények ellenőrzésében
  • Befektetési és döntés-előkészítő anyagok, dokumentumok elemzése szenior kolléga támogatásával

Elvárások:

Tanulmányok:

  • Felsőfokú végzettség

Szakmai kompetenciák:

  • Alapvető befektetési és cégjogi ismeretek
  • Számviteli ismeretek
  • Aktív legalább középfokú angol nyelvismeret (szóban és írásban)
  • Magas szintű MS Office gyakorlat
  • Precíz, fegyelmezett és proaktív munkavégzés a határidők betartásával
  • Felelősségteljes önálló munkavégzés, jó kommunikációs és vélemény alkotó készség
  • Csapatmunkára való képesség, rugalmas gondolkodás, strukturált látásmód
  • Technológiai trendek követése
  • Előnyt jelent:
    • Kockázati tőkebefektetések elemzésében, végrehajtásában szerzett tapasztalat,

Viselkedési kompetenciák:

  • Nagyfokú segítőkészség, tanácsadói szemlélet
  • Analitikus készség, multitasking képesség
  • Pozitív szemlélet és attitűd
  • Kiváló tárgyalási, kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Dinamizmus, pozitív szemlélet és attitűd
  • Magas érzelmi intelligencia
  • Gyors tanulási készség

  • Nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség
  • Változatos szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag, kiemelkedő cafeteria juttatásokkal
  • Budai, kitűnő megközelíthetőségű iroda
  • Fiatalos, innovatív csapat
  • Inspiráló szakmai közösség és légkör

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, a jelentkezes@hiventures.hue-mail címre küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a bérigény megjelölésével.