Kabinet gyakornok

A Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság bankcsoporti társaságához tartozó Hiventures Kockázati Tőkealap-kezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság, mely a saját és európai uniós forrásból rendelkezésre álló keret révén Közép-Európa egyik legnagyobb tőkebefektető társasága Kabinet gyakornokot keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Rendszeres adatszolgáltatások készítésében aktív részvétel.
  • Rendkívüli adatszolgáltatások kezelésében aktív részvétel.
  • Belső elemzési feladatok elvégzése.
  • Prezentációk készítése
  • Kisebb adatbázisok felépítése, adatokkal való felöltése.
  • A beérkezett megkeresések feldolgozásában, delegálásában aktív részvétel.
  • A beérkezett jelentkezések feldolgozása, találkozók szervezése az adott befektetési terület részvételével.
  • Találkozók szervezésében való aktív részvétel.

Elvárások:

  • aktív hallgatói jogviszony
  • heti minimum 30 óra munkavállalás
  • hosszútávú elköteleződés
  • proaktív, pontos, precíz munkavégzés
  • rugalmasság

  • Nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség
  • Változatos szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Fiatalos, innovatív csapat
  • Inspiráló szakmai közösség és légkör

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, a jelentkezes@hiventures.hue-mail címre küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a bérigény megjelölésével.