Gazdasági gyakornok

Ha szeretnél tapasztalatot szerezni egy fiatalos, dinamikusan fejlődő vállalat gazdasági osztályán, erősséged a pontosság és a precizitás, szívesen tanulnál új dolgokat és nyitott vagy arra, hogy több területet is megismerj, akkor itt a helyed!

Jelentkezz gyakornoknak a Hiventures gazdasági osztályára!

Főbb feladatok:

  • Gazdasági terület munkatársainak támogatása, pénzügyi, számviteli és kontrolling területen
  • Adminisztratív feladatok ellátása (számlák rögzítése, szkennelése, teljesítési igazolásokkal és szerződésekkel való egyeztetése)
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Szerződések nyilvántartása, adatbázisok kezelése
  • Beszerzési adatlapok adminisztrációja

Elvárások:

  • Folyamatban lévő tanulmányok preferáltan gazdasági területen
  • Pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavállalás
  • Önálló munkavégzés, jó munkaszervezési és priorizálási képességek
  • Jó kommunikációs készség

Amit nyújtunk:

  • Betekintést kaphatsz egy magyar kockázati tőkebefektető mindennapjaiba
  • Fiatalos, dinamikus, jó hangulatú csapat része lehetsz
  • Nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség

Jelentkezéseket a jelentkezes@hiventures.hu e-mail címre várjuk.