Compliance munkatárs

Az MFB Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság bankcsoporti társaságához tartozó Hiventures Kockázati Tőkealap-kezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság, mely a saját és európai uniós forrásból rendelkezésre álló keret révén Közép-Európa egyik legnagyobb tőkebefektető társasága compliance munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Jogszabályoknak és belső szabályoknak való megfelelőség biztosításával járó feladatok ellátása;
  • Pénzmosás megelőzési vizsgálatok lefolytatása, koordinálása;
  • Compliance kockázatok értékelése;
  • Ellenőrzési feladatok ellátása, vizsgálatok lefolytatása, jelentések készítése;
  • A compliance vezető munkájának támogatása;
  • Munkaprogramok kialakítása és hatékony, dokumentált végrehajtása;
  • A Társaság belső folyamatai kapcsán tanácsadás, szabályzatok véleményezése;
  • A Társaság forrásfelhasználás ellenőrzési tevékenységéhez kapcsolódó tanácsadási tevékenység.

A pozícióhoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (jogi/közgazdasági)
  • 2-5 éves megfelelőségi tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés, rendszer-, folyamat- és kontrollszemlélet
  • Jó kommunikációs képesség (szóban és írásban egyaránt)
  • analitikus gondolkodás
  • start-up világ követése és a piac iránti komoly érdeklődés
  • aktív, felsőfokú angol nyelvismeret

Előnyt jelent

  • compliance területen (kiemelten pénzmosás megelőzés) szerzett releváns tapasztalat
  • kockázati tőkealap-kezelőnél szerzett tapasztalat
  • Európai Uniós és/vagy hazai auditok lebonyolításában, koordinációjában szerzett tapasztalat

Viselkedési kompetenciák

  • nagyfokú segítőkészség
  • analitikus készség, precizitás
  • nagyfokú rugalmasság, terhelhetőség és stressztűrő készség
  • multitasking képesség
  • dinamizmus, pozitív szemlélet és attitűd
  • proaktivitás
  • kiváló tárgyalási, kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Mit ajánlunk

  • nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség
  • változatos szakmai kihívást jelentő feladatok
  • versenyképes juttatási csomag
  • fiatalos, innovatív csapat
  • inspiráló szakmai közösség és légkör
  • kiemelkedő cafeteria juttatások

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, a jelentkezes@hiventures.hue-mail címre küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a bérigény megjelölésével.