Brand- és Vállalati Termékmenedzser

Az MFB Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság bankcsoporti társaságához tartozó Hiventures Kockázati Tőkealap-kezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság, mely a saját és európai uniós forrásból rendelkezésre álló keret révén Közép-Európa egyik legnagyobb tőkebefektető társasága Brand- és Vállalati Termékmendzser kollégát keres az alábbi feltételekkel:

Marketing igazgatóságunk keresi legújabb tagját egy olyan szakember személyében, aki a Hiventures egészének arculat és márka menedzsmentjével, valamint dedikáltan a vállalati üzletágak (KKVPro és Investpro) termék és szolgáltatás menedzsmentjével is foglalkozna.

Feladatok

  • A Társaság külső és belső kommunikációs, valamint marketing tevékenységének aktív támogatása
  • Termék/szolgáltatáshoz kapcsolódó márka stratégiák tervezése, kivitelezése
  • Arculat és márka menedzsment, vállalati szintű, illetve az üzletágakhoz tartozó vizuális megjelenés kialakítása, felügyelése
  • A Társasághoz tartozó termék/szolgáltatás portfólió marketing és kommunikációs menedzsmentje, termék menedzsmentje
  • Kreatív kampányok tervezése, kivitelezése
  • Koordinálás a kapcsolódó területekkel a Társaságon belül, illetve külső szereplőkkel (pl.: média, kreatív ügynökségek, nyomdák, grafikusok, szakmai szervezetek, stb.)
  • Offline marketing anyagok tervezése, gyártatása (flyer, molino, repi ajándékok, POS, stb.), grafikussal kapcsolattartás és a grafikai munkák elosztásának irányítása
  • A Társaság Marketing és Kommunikációs igazgatóságához tartozó önálló projektek tervezése, teljeskörű kivitelezése, nyomon követése
  • A Társaság portfolió cégeinek teljeskörű brand oldali támogatása a Társaság Co-branding szabályzata alapján
  • Aktív részvétel a Társaság és a termékek/szolgáltatások népszerűsítését, láthatóságát lehetővé tevő kampányokban
  • Társaság szintű marketing és kommunikációs riportok előkészítése, mérési folyamatok nyomon követése

Elvárások

Szakmai kompetenciák

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Felhasználói számítógépes ismeretek
  • Aktív, felsőfokú angol nyelvismeret
  • Tőkefinanszírozás területén szerzett tapasztalat nagy előny

Soft skill kompetenciák

  • Kreativitás, out-of-box gondolkodás
  • Felelős munkavégzés
  • Nyitottság az innovatív és a hagyományos vállalati szektor felé
  • Jó problémamegoldó készség, asszertív kommunikáció
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Mit ajánlunk

  • Közvetlen a felső vezetőkkel és a menedzsmenttel kapcsolatban lévő munkakör, mely rálát a stratégiai projektekre és szinte a társaság teljes működésére
  • Remek tanulási, fejlődési lehetőség egy támogató környezetben
  • Dinamikus, fiatalos környezet és összetartó csapat
  • Széleskörű tapasztalatszerzés a kockázati tőkealap szektor működéséről
  • Versenyképes juttatási csomag, kiemelkedően magas cafeteriával

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, a jelentkezes@hiventures.hue-mail címre küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a bérigény megjelölésével.