Befektetési menedzser - InvestPro

Az MFB Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság bankcsoporti társaságához tartozó Hiventures Kockázati Tőkealap-kezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság, mely a saját és európai uniós forrásból rendelkezésre álló keret révén Közép-Európa egyik legnagyobb tőkebefektető társasága Befektetési Menedzsert keres a Tranzakciós Befektetési Igazgatóságára az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Aktív piaci jelenlét, potenciális M&A és beruházási projekt ügyletek üzleti és kockázati értékelése kiemelten Nagyvállalati és KKV ügyfélkörben.
  • Tárgyalások a befektető partnerekkel, céltársaságokkal; a befektetési feltételrendszer kidolgozása
  • Befektetési döntések és befektetések teljeskörű előkészítése és menedzsmentje
  • A Hiventures képviselete szakmai rendezvényeken és konferenciákon
  • Stratégiai partnerségek kialakítása és fenntartás

A pozícióhoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (preferáltan gazdasági)
  • Minimum 4 éves befektetési vagy banki (hitelezési, strukturált finanszírozási) vagy tanácsadói (pénzügyi, tranzakciós) területen szerzett munkatapasztalat
  • Befektetési, cégértékelési és cégjogi ismeretek
  • Hazai és regionális M&A piac ismerete
  • Projektmenedzsment tudás
  • Jó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés, rendszer-, folyamat- és kontrollszemlélet
  • Jó kommunikációs képesség (szóban és írásban egyaránt)

Előnyt jelent

  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Tőkealap-kezelőnél szerzett tapasztalat

Viselkedési kompetenciák

  • Kiváló tárgyalási, kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Proaktivitás
  • Analitikus készség, precizitás
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Dinamizmus, pozitív szemlélet és attitűd

Mit ajánlunk

  • Lehetőség nagyfokú önállóságra, fejlődés felelősségteljes szakmai feladatok mentén
  • Változatos szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Inspiráló szakmai közösség és légkör
  • Kiemelkedő cafeteria juttatások

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, a jelentkezes@hiventures.hu e-mail címre küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a bérigény megjelölésével.