IT projekt koordinátor

A Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság bankcsoporti társaságához tartozó Hiventures Kockázati Tőkealap-kezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság, mely a saját és európai uniós forrásból rendelkezésre álló keret révén Közép-Európa egyik legnagyobb tőkebefektető társasága IT projekt koordinátor munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • tesztelés előkészítése és felügyelete, aktív részvétel a tesztelésben;
  • felhasználói kézikönyv, teszt dokumentációk készítése;
  • az üzleti oldal és a fejlesztők nyelvét is értve kommunikálni ügyfeleinkkel, és a fejlesztő csapatokkal;
  • felhasználók képzése a bevezetés során;
  • a bevezetés után a rendszer támogatása, újabb fejlesztési igények kezelése, új funkciók bevezetése;
  • folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal és az üzleti felhasználókkal;
  • kapcsolattartás külső tanácsadókkal;
  • munkavégzés agilis csapatokban;
  • projektvezetési rendszerek használata.

Elvárások:

  • Szakirányú (gazdasági-elsősorban számvitel és/vagy informatikus) felsőfokú végzettség
  • 1-3 év vállalati működéstámogató rendszerekkel kapcsolatos releváns tapasztalat
  • Webes vagy IT alkalmazás fejlesztésben szerzett releváns tapasztalat, korszerű technológiák és módszertanok ismerete
  • Napi feladatok, határidők betartására és betartatására való képesség
  • Agilis projekt módszertanok ismerete, gyakorlata
  • Gyakorlat a projektvezetési és team munka szoftverekben és magabiztos használat
  • Problémafelismerő- és megoldó készség
  • Jó tárgyalási készség
  • Írásbelisége világos, könnyen érthető
  • Strukturált, logikus gondolkodás
  • Határozott fellépés, rugalmasság, jó humor
  • Kiváló interperszonális/kommunikációs készség
  • Csapatmunka és önálló munkavégzés a helyzetnek megfelelően
  • Igény a gyors fejlődésre, változatosság szeretete

Előnyt jelent:

  • IT projektek bevezetésében szerzett gyakorlat

Kompetenciák

  • jó problémamegoldó képesség,
  • önálló munkavégzés,
  • rendszer-, folyamat- és kontrollszemlélet,
  • kiváló tárgyalási, kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • magas érzelmi intelligencia,
  • nagyfokú segítőkészség,
  • analitikus készség, precizitás,
  • rugalmasság, terhelhetőség és stressz tűrő készség,
  • multitasking képességdinamizmus,
  • dinamizmus, pozitív szemlélet és attitűd,
  • proaktivitás, kezdeményezőkészség,
  • gyors tanulási készség,

  • nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség,
  • változatos szakmai kihívást jelentő feladatok,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • fiatalos csapat,
  • inspiráló szakmai közösség és légkör,
  • kiemelkedő cafeteria juttatások,
  • budai, kitűnő megközelíthetőségű iroda

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, a jelentkezes@hiventures.hue-mail címre küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a bérigény megjelölésével.