Beszerzési munkatárs

A Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság bankcsoporti társaságához tartozó Hiventures Kockázati Tőkealap-kezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság, mely a saját és európai uniós forrásból rendelkezésre álló keret révén Közép-Európa egyik legnagyobb tőkebefektető társasága Beszerzési munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Beszerzési folyamat teljeskörű menedzselése és a közbeszerzési folyamat támogatása
    • előkészíti a beszerzési és közbeszerzési eljárásokat
    • koordinálja a beszerzési eljárások lebonyolítását
    • bekapcsolódik az esetleges jogorvoslati panaszok kezelésébe
    • nyomon követi a beszerzési eljárások során kötött szerződések teljesítését
    • részt vesz a beszerzési és közbeszerzési terv összeállításában
    • aktualizálja a munkaköréhez kapcsolódó szabályzatokat
  • Céges gépkocsik adminisztratív flottamenedzsmentje
  • Biztosítások (vagyon, baleset, élet, gépjármű) kezelése
  • Szerződésnyilvántartás vezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség vagy OKJ-s szakirányú végzettség
  • magas szintű MS Office gyakorlat,
  • precíz, fegyelmezett és proaktív munkavégzés a határidők betartásával,
  • felelősségteljes önálló munkavégzés, jó kommunikációs és vélemény alkotó készség,
  • csapatmunkára való képesség, rugalmas gondolkodás, strukturált látásmód,
  • jó elemzői és problémamegoldó készség, eredmény orientáltság,

Előnyt jelent:

  • DKÜ és KEF rendszer ismerete,

Kompetenciák

  • jó problémamegoldó képesség,
  • önálló munkavégzés,
  • rendszer-, folyamat- és kontrollszemlélet,
  • kiváló tárgyalási, kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • magas érzelmi intelligencia,
  • nagyfokú segítőkészség,
  • analitikus készség, precizitás,
  • rugalmasság, terhelhetőség és stressz tűrő készség,
  • multitasking képességdinamizmus,
  • dinamizmus, pozitív szemlélet és attitűd,
  • proaktivitás, kezdeményezőkészség,
  • gyors tanulási készség,

  • nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség,
  • változatos szakmai kihívást jelentő feladatok,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • fiatalos csapat,
  • inspiráló szakmai közösség és légkör,
  • kiemelkedő cafeteria juttatások,
  • budai, kitűnő megközelíthetőségű iroda

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, a jelentkezes@hiventures.hue-mail címre küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a bérigény megjelölésével.